
Фонтан декоративний Engard "Murmuring" 29х21х27 см (FT-13)
2 208 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT-13
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний декоративний фонтан Engard - це оригінальний і стильний декор вашого будинку або офісу. А спостереження за потоками води допоможе вам заспокоїтись та розслабитися після важкого трудового дня.
Фонтан "Murmuring" 29х21х27 см (FT-13) стійкий до несприятливих умов погоди, різких перепадів температур та сонячного світла. У упаковці до фонтану додається інструкція щодо підключення та експлуатації фонтану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 208 ₴







