
Змінне полотно для пили Zubat Arborist 330-5.5 (723-33)
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 723-33
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Змінне полотно для пили Zubat Arborist 330-5.5. Підходить для м'якої свіжої деревини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silky |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина | 330 мм |
| Призначення полотна | Садова пила |
| Застосування полотна | Дерево |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Крок зубів | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12 |
| Ширина пропилу | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴
