
Змінне полотно до пилки складане Silky Gomboy CURVE 300-8 (718-30)
2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 718-30
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Змінне полотно до пилки складане Silky Gomboy CURVE 300-8 (300 мм; 1,4 мм; 8 зуб/30 мм).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silky |
| Країна виробник | Японія |
| Призначення полотна | Садова пила |
| Застосування полотна | Дерево |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
| Крок зубів | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полотна | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴
