
Кущоріз електричний Bosch Universal Hedge Cut 70 (06008C0903)
10 104 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06008C0903
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Кущоріз електричний Bosch Universal Hedge Cut 70
ProSilence забезпечує високу продуктивність зі зменшеним на 80 % рівнем шуму до 93 дБ (A)
Довжина полотна 70 см і відстань між зубцями 34 мм для підрізання у важкодоступних місцях
Фрикційна муфта з високим моментом обертання (50-70 Н·м) дозволяє легко зрізати товсті гілки
Ідеальний вибір для підрізання живоплотів середнього і великого розміру
Високопродуктивний двигун потужністю 500 Вт і висока потужність зрізання для досягнення вражаючих результатів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 700 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Відстань між ножами | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Кількість ходів на холостому ходу | 3400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 104 ₴
