
Декоративний фонтан Engard білий керамічний 41×25×71.5 см
10 687 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-34A
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові фонтани Engard – це оригінальний і стильний декор вашої садової ділянки. А спостереження за потоками води допоможе вам заспокоїтися і розслабитися після важкого трудового дня.
Фонтан F-34A стійкий до несприятливих умов погоди, різких перепадів температур і сонячного світла. В упаковці до фонтану додається інструкція з підключення та експлуатації фонтану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 687 ₴
