
Рюкзак чоловічий шкіряний Visconti TC80 Tank 13 (Havana Tan)
11 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC80 TAN
Рюкзак Visconti TC80 Tank 13 (Havana Tan) - виготовлений з натуральної шкіри у вінтажному стилі. Всередині основного відділення легко можна помістити ноутбук та документи. Усередині є додаткові кишені. Наплічні ремені м'які частково текстильні, а невелика ручка для носіння в руках виготовлена з натуральної шкіри. Два основні відділення застібаються на блискавку на двох бігунках, що дуже зручно. На лицьовій стороні розташована містка кишеня на блискавці. Аксесуар відмінно підійде для походів на роботу, навчання або просто прогулянок містом.
Усередині:
- 2 основні відділення на блискавці
- додаткові кишені
- якісна щільна підкладка
Зовні:
- з лицьового боку кишеня на блискавці
- ручка для перенесення
- наплічні ремені
Розмір: 35 х 30 х 15 см.
Вага: 1400 г
Застібка: блискавка
Виробник: Visconti (Вісконті, Великобританія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visconti |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 1400 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 11 800 ₴





