Садові фонтани Engard – це оригінальний і стильний декор вашої садової ділянки. А спостереження за потоками води допоможе вам заспокоїтися і розслабитися після важкого трудового дня.
Фонтан F-31A "Глечик на камені" стійкий до несприятливих умов погоди, різких перепадів температур і сонячного світла. В упаковці до фонтану додається інструкція з підключення та експлуатації фонтану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 522 ₴

