Садові фонтани Engard - це оригінальний і стильний декор вашої садової ділянки. А спостереження за потоками води допоможе вам заспокоїтися і розслабитися після важкого трудового дня.
Фонтан декоративний з підсвічуванням F-03XD "Камені" стійкий до несприятливих умов погоди, різких перепадів температур і сонячного світла. В упаковці до фонтану додається інструкція по підключенню і експлуатації фонтану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 505 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 829 ₴

