
Шкіряна обкладинка для посвідчення, матова шкіра 202110
340 ₴
- В наявності
- Код: 202110 (Матова шкіра)
+380 (50) 970-38-68
Vodafone, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка для посвідчення, матова шкіра
Ми є Українським виробником шкіряних виробів, підготували для вас унікальний дизайн, який ми розробляли самі. Використовуємо у виробництві, найкращі матеріали, для виробництва шкіряних виробів, для наших клієнтів.
Характеристики:
Матова шкіра
Без застібки
Розмір: 11 х 7,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



