
Декоративне покриття-фітостена Engard «Мультіелемент» 100х100 см (GCK-30)
4 232 ₴
- Готово до відправки
- Код: GCK-30
Декоративне покриття-фітостена Engard «Мультіелемент» 100х100 см (GCK-30) - це готове рішення для декорування приміщень, огорож, балконів, терас, басейнів або альтанок.
Переваги штучного зеленого покриття Engard:
- Імітація вічнозеленого листяного покриву.
- Затримує шум, пил, сонячні промені.
- УФ-, морозо-, вологостійке. Легко миється.
- Реалістична імітація вертикального озеленення.
- Легкий монтаж/демонтаж блоків. Покриття кріпиться до опор пластиковими стяжками без використання інструментів.
- ефектний та оригінальний куточок природи для стильного сучасного інтер'єру.
Матеріал: синтетичний матеріал, пластик.
Розмір: 100*100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Підсвітка | Немає |
| Посадка рослин | Не потребує |
| Система поливання | Не потребує |
| Склад композиції | Декоративнолисні, Декоративноцвітувальні, Папоротники |
| Тип фітомодулю | Настінний |
| Ширина | 1000 см |
- Ціна: 4 232 ₴


