Настільний декоративний фонтан Engard - це оригінальний і стильний декор вашого будинку або офісу. А спостереження за потоками води допоможе вам заспокоїтись та розслабитися після важкого трудового дня.
Фонтан "Relax" 29х21х22 см (FT-09) стійкий до несприятливих умов погоди, різких перепадів температур та сонячного світла. У упаковці до фонтану додається інструкція щодо підключення та експлуатації фонтану.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 006 ₴








